Apie mus

Mėnulio seserys Jurgita Ingrida Dovilė Kotryna

Mėnulio seserys – moterų moterims sukurta el. parduotuvė, kurioje rasite gamtai draugiškus produktus Jūsų menstruacijoms. Taurelės, medvilniniai įklotai bei specialios kelnaitės. Visi produktai patikrinti, išbandyti mūsų pačių, tad drąsiai rekomenduojame bei kviečiame pabandyti ir Jus.
Menstruacijos – ypatingas laikotarpis moters gyvenime, kurį svarbu pažinti, suprasti bei pamilti.
Su laiku ketiname pakviesti jus į seminarus ir galvose kirba daugybė idėjų, kurias ketiname įgyvendinti. Kviečiame pamėgti musų Facebook paskyrą ir diskutuoti Facebook grupėje 
 
Tai... apie ką mes čia?
... apie natūralumą, atsakingą vartojimą...
... apie moters ciklus, mėnulio ciklus, metų ciklus...
... apie savęs pažinimą...
... apie savo santykį su aplinkiniu pasauliu...
... apie meilę sau.

 

Kviečiame perskaityti mūsų interviu "BZN Start"

Kotryna Davidoviciene Menulio seserys

 

Kotryna Davidovičienė

Esu trijų vaikų - Rusnės, Rytės ir Jurgio mama. 

Apie 10 metų pagal įgytą ekonomikos, finansų išsilavinimą dirbau kaip finansinių produktų vadovė, finansų maklerė, nepriklausoma finansų konsultantė. Tuo pat metu aktyviai dalyvavau įvairiuose socialiniuose projektuose, domėjausi el.rinkodara ir verslo vystymo naujovėmis, sukūriau keletą mėgėjiškų tinklalapių. 

Šis Mėnulio seserų projektas - tai veikla iš širdies. Esu laiminga, kad susibūrėme į tokią šaunią komandą ir įgyvendiname savo idėjas bei teikiame naudą moterims!

Jurgita Matuiziene Menulio seserys

 

Jurgita Matuizienė

Visų pirma esu moteris, mylinti gyvenimą ir dėkojanti už visas patirtis. Su vyru auginame du berniukus, kurie yra mūsų didžiausi mokytojai.
Mintis pasiūlyti moterims alternatyvius produktus menstruacijų metu gimė prieš keletą metų, kuomet diena po dienos labiau ir labiau sąmoningėjome ir džiaugėmės atradę minimalizmo judėjimą, kuris neatsiejamai man siejasi ir su ekologija.
Kviečiu prisidėti prie atliekų mažinimo ir prisijungti prie Mėnulio seserų rato.

 

Ingrida Radene Menulio seserys

 

 

Ingrida Radėnė

Nuo 2006 m. konsultuoju natūralaus šeimos planavimo klausimais. Mokau moteris ir merginas pažinti savo vaisingumą, patikimai reguliuoti pastojimus, nenaudojant jokios kontracepcijos. Mano gyvenimo moto: pradėk nuo pradžių, pažink į savo prigimtį, pašalink kliūtis, trukdančias atsiskleisti, nuplėšyk „pleistrus“ ir drąsiai pažvelk į tai, kas esi tu, ir kas tave supa. O dabar jau galima gyventi!

Dovile Kuliesiene Menulio seserys

 

Dovilė Kuliešienė

Su vyru jau beveik užauginome 5 tobulus vaikus, kurie yra mano didžiausia gyvenimo prasmė ir džiaugsmas.

O veikiau per gyvenimą viską, tačiau ryškia raudona linija per gyvenimą eina leidinių maketavimas. Darau tą jau daugiau nei 20 metų ir dar niekada nėra nusibodę, tik keičiasi užsakovai, leidiniai ir darbo erdvė. Pastaruoju metu pradėjau maketuoti ir kurti elektronines parduotuves ir tai taip pagavo mane, kad tas mano laisvalaikis tapo dar įdomesnis.