Apie mus

Mėnulio seserys – moterų moterims sukurta el. parduotuvė, kurioje rasite gamtai draugiškus produktus Jūsų menstruacijoms. Taurelės, medvilniniai įklotai bei specialios kelnaitės. Visi produktai patikrinti, išbandyti mūsų pačių, tad drąsiai rekomenduojame bei kviečiame pabandyti ir Jus.
Menstruacijos – ypatingas laikotarpis moters gyvenime, kurį svarbu pažinti, suprasti bei pamilti.
Su laiku ketiname pakviesti jus į seminarus ir galvose kirba daugybė idėjų, kurias ketiname įgyvendinti. Kviečiame pamėgti musų Facebook paskyrą ir diskutuoti Facebook grupėje 
 
Tai... apie ką mes čia?
... apie natūralumą, atsakingą vartojimą...
... apie moters ciklus, mėnulio ciklus, metų ciklus...
... apie savęs pažinimą...
... apie savo santykį su aplinkiniu pasauliu...
... apie meilę sau.
 

Aistė Samulienė

“Esu - moteris, mylimoji žmona, trijų vaikų mama. Jau daugelį metų gyvenu pagal savo menstruacijų ciklą. O daugkartines gamtą tausojančias priemones kraujavimo dienomis naudoju nuo 2009 m. 

Man buvimas moterimi yra didžiulė dovana! Kai pažinau savo ciklą, kiekvieną jo etapą tokį, koks jis yra – atradau daugiau džiaugsmo, atsivėrė gyvenimo lengvumas. Pašalinis poveikis – mėnesinės, daugelį metų iki tol buvusios skausmingos – tapo maloniomis ir laukiamomis. Kviečiu priimti, pažinti savo ciklinę prigimtį!” 

Aistė yra moterų ritualų vedlė, žinios apie moters ciklo dovanas skleidėja.

Seminarų ir kursų “Moters (menstruacijų) ciklo dovanos” kūrėja. Nuo 2015 metų veda seminarus, kursus moterims, Pilnaties meditacijas ir moterų ratus, konsultuoja asmeniškai.
Aistė yra inicijuota sertifikuota Moon Mother® Mirandos Gray mokinė, Aura-Soma® spalvotos sielos terapijos praktikė, Mandala dance – energetinės šokio praktikos vedėja, moterų ritualų lydėtoja: pirmųjų mėnesinių, sakralių mergvakarių, prausynų, vytuliavimo, kai reikia moteriai pagalbos pereiti pasikeitimus gyvenime.

 

Inga Milašienė

“Kiek save pamenu, per gyvenimą keliauju vedina širdies. Nuo vaikystės troškau pažinti save, kitus ir pasaulį. Gamta ir knyga visada mane lydėjo. Esminį lūžį gyvenime patyriau tapusi mama. Visa ką žinojau iki to laiko tarsi sugriuvo, liko tik pamatas, žinojimas kas esu, o kokia esu, nebe supratau, pradėjau pažindintis iš naujo. Norėjosi nerti giliau, suprasti aiškiau, pajusti tyriau save kaip moterį.  Ir ši kelionė begalinė, kaip ir mes, moterys, begalinės, talpinančios savyje daugybę pasaulių. 

Mėnulio seserys, dar vienas kūdikis, kurį auginsime kartu su bendramintėm vedinos širdies bei pajautimo ir augsime čia pačios. Žinau, tai bus dar viena įdomi ir prasminga kelionė, kviečianti į dar didesnę darną su savimi ir gamta. Kviečiame visas seseris burtis šioje seserystėje ir kartu patirti buvimo moterimi stebuklą.”

Inga taip pat yra Moon Mother, Mirandos Gray mokinė.

Beata Burneikė
"Vieną vakarą, išėjusi pasivaikščioti, tiesiog suvokiau, kad esu Mėnulio seserų dalis. Dėkoju sau už drąsą tai suvokti ir kalbėti su brangiais žmonėmis. Mane žavi žmogaus kalbėjimo dovana - kokia tai stipri, jei tinkamai naudojama - gydanti, kurianti, raminanti galia. Šiuo metu rašau knygą apie motinystės sunkius išgyvenimus. Labai dažnai moterys patiria daug skausmo, kol glėbyje laiko savo stebuklą. Noriu kviesti moteris kalbėti, dalintis, paleisti savo patirtis ir mėgautis motinyste. Pati esu apsvaigusi nuo savo trijų berniukų pametinukų. 
Man patinka būti akimirkoje - ar tai pasivaikščiojimas su savimi miela gamtoje, ar didelė šeimos šventė - visiškai nesvarbu. Svarbu patirti, jausti, uostyti, ragauti, mėgautis. Gyvenimu keliauju stebėdama save ir visatos ženklus, besimokydama ir atvira."
Beata daug fotografuoja, mėgsta filmuoti, organizuoti šventes ir keliones. 

Parduotuvę 2018 m. įkūrė Kotryna Davidovičienė, Jurgita Matuizienė, Ingrida Radėnė ir Dovilė Kuliešienė. Jų pasidalinimas - interviu "BZN Start" 

Su meile augino Kotryna ir Jurgita.

Nuo 2021 metų veiklą tęsia Aistė Samulienė, Inga Milašienė su Beata Burneike.