JOKIOS RIZIKOS – PIRMOSIOMS MENSTRUACIJŲ KELNAITĖMS - 60 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA! JOKIOS RIZIKOS – PIRMOSIOMS MENSTRUACIJŲ KELNAITĖMS - 60 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA! JOKIOS RIZIKOS – PIRMOSIOMS MENSTRUACIJŲ KELNAITĖMS - 60 DIENŲ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

DUK apie menstruacijų kelnaites

JŪS KLAUSIATE - MES ATSAKOME!

 

Kuo ypatingos šios kelnaitės?

Kelnaitės turi itin plonus  medžiagų sluoksnius, kurie pasižymi nepralaidumu drėgmei, antimikrobinėmis savybėmis bei geru sugeriamumu. Šios kelnaitės taip pat tinkamos naudoti po gimdymo, esant šlapimo nelaikymui, gausioms išskyroms.

 Ar į kelnaites reikia dėti papildomai įklotą?

Ne, nereikia, visos mūsų kelnaitės turi specialius įsiuvus, kurie sulaiko drėgmę, skystį ir kvapus. 

Ar kelnaitės gali pakeisti vienkartinius įklotus ir tamponus?

Tikrai taip. Sugeriantis sluoksnis išlaiko iki dešimties kartų savo svorio ir sugeria iki dvidešimties kartų daugiau drėgmės nei medvilnė. Atsižvelgiant į šias savybes, vienų kelnaičių dėvėjimas prilygsta keturiems vienkartiniams įklotams, tad jas dėvėti galima iki dvylikos valandų. Žinoma, kiekvienos srautas yra skirtingas, tad tik jūs ir jausite kada laikas pasikeisti kelnaites.

 

Ar galima kelnaites dėvėti esant šlapimo nelaikymui?

Galima. Šios kelnaitės yra universalios ir tinkamos dėvėti ne tik menstruacijų metu, bet ir po gimdymo, esant šlapimo nelaikymui, gausioms išskyroms.

 

Kaip kelnaites skalbti?

Kelnaites reikėtų praplauti iki pradės bėgti skaidrus vanduo, tuomet rekomenduojama jas praplauti 30˚- 40˚ temperatūros vandenyje ir pakabinti džiūti. NENAUDOKITE džiovinimo funkcijos, NEDĖKITE minkštiklio, nes tai pažeis sugeriamąjį sluoksnį.

 

Ar higieniška dėvėti šias kelnaites?

Be jokios abejonės. Integruotas apsauginis antimikrobinis sluoksnis apsaugo nuo mikrobų augimo, tad visą laiką jausite gaivą.

 

Ar kelnaitės yra ekologiškos?

Ar žinojote, kad vienkartiniam įklotui suirti gamtoje prireiks iki 500 metų ir kad tūkstančiai vienkartinių įklotų kasmet patenka į sąvartynus? Jūs galite tai pakeisti pereidama prie daugkartinio naudojimo sprendimų.

Medžiagos, kurios naudojamos kalnaitėms sukurti yra pažymėtos „Oeko-tex“ ženklu, kas reikškia, jog jose nėra jokių nešvarumų, chemikalų ar kitų dirgiklių.

Taip pat turime kelnaičių, kurios pagamintos iš perdirbtų medžiagų, jos pažymėtos ženklu recycled.

 

Kur gaminamos kelnaitės?

Tikime sąžiningu darbo užmokesčiu, geromis darbo sąlygomis, džiugia aplinka ir pagrįstomis valandomis. Fluxies apatinius drabužius su meile gamina dvi šeimos, turinčios daugiau nei 50 metų patirtį. Maždaug 60% kelnaičių gaminimo proceso vyksta Kinijoje, o 40 proc. - Jungtinėje Karalystėje. Modibodi kelnaitės sukurtos Australijos moterų.  Visose gamyklose, kuriose bendradarbiaujama, atliekami išsamūs auditai ir yra patvirtinti ISO (Tarptautinės standartizacijos organizacijos) ir BSCI (Verslo socialinės atitikties iniciatyva), taip pat naudojamos „Oeko-tex“ sertifikuotos medžiagos, tai reiškia, kad jos yra saugios naudoti. Tikime sąžininga prekyba, tinkamu atlyginimu, poilsio pertraukomis. Galite lengvai miegoti žinant, kad jūsų apatiniai rūbai yra gaminami etiškai.

 

Daugkartinės mėnesinės

Šiuolaikiškos, komfortiškos ir gražios